Meer foto's

Domaine du Surgié

Domaine du Surgié in Figeac is een natuurcamping op 2 kilometer van het centrum in de Lot aan de rand van een rivier in de Midi-Pyrénées. Een rustige vakantie in het zuiden van Frankrijk met een groot zwemparadijs.

Op het groene kampeerterrein van 4,5 hectare liggen ruime en schaduwrijke kampeerplekken die voorzien zijn van een elektriciteitsaansluiting. De sanitairblokken zijn toegankelijk voor mindervaliden en de wasserette beschikt over een wasdroger en een wasmachine. Een groene vakantie begint bij het huren van een ecolodge. Ook is het mogelijk om een mobilhome of gîte te boeken op de camping. Er zijn tal van services aanwezig waaronder een campingwinkel, snackbar en een broodservice zodat u elke ochtend kunt ontbijten met vers brood.

Het grote zwemparadijs is de trekpleister vanDomaine du Surgié. Het waterpark bestaat uit golfslagbad, peuterbadje en waterglijbaan. Uren waterplezier gegarandeerd! In het hoogseizoen organiseert de camping ook activiteiten voor volwassenen, sportieve toernooien en themadiners. Voor kinderen is er een Kids Club. Verder kunt u kanoën, trampoline springen, springen in het luchtkasteel en volleyballen op de camping. Er is ook een jeu de boulesbaan en tafeltennis.

Natuurcamping in de Lot

Domaine du Surgié ligt in het middeleeuwse stadje Figeac waar u in de voetsporen treedt van oude farao’s. Het omliggende landschap en de prachtige bergen zijn een lust voor het oog. In de Lot vindt u riviertjes en kleine beekjes waar men kan vissen en pootje baden. Huur een mountainbike bij de receptie en trek fietsend de Midi-Pyrénées en om de mooiste plekjes van Frankrijk te bewonderen.

Overige information van deze accommodatie

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Omschrijving Laagseizoen Peak season Stay
Pakket: Standplaats, 1 auto, elektriciteit 16,- 25,- Per nacht
Standplaats + tent 9,- 12,- Per nacht
Vakantiehuis 800,- 1600,- Per week
Vakantiehuis voor mindervaliden 390,- 780,- Per week
Chalet VIP 3 slaapkamers 2 badkamers 625,- 1250,- Per week
Vakantiehuis 498,- 995,- Per week
Stacaravan premium 4 slaapkamers 625,- 1250,- Per week
Stacaravan premium 3 slaapkamers 535,- 1070,- Per week
Stacaravan Premium 2 slaapkamers 450,- 900,- Per week
Stacaravan Premium 2 slaapkamers voor mindervaliden 450,- 900,- Per week
Coco Sweet 275,- 550,- Per week
Ecolodge Sahari 275,- 550,- Per week
Camping du Domaine du Surgié
Frankrijk Occitanië Figeac

46100 Figeac

Engels, Frans, Spaans
april - september

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe