Alle foto's

Camping ’t Eind: kamperen aan de voet van de Amerongse Berg

Camping ’t Eind ligt op een bijzondere plek, direct aan de rand van het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug en aan de voet van de Amerongse Berg. Hier word je wakker tussen het groen, terwijl bossen, heidevelden en uitgestrekte weilanden letterlijk om de hoek liggen. De camping heeft een rustige, gemoedelijke sfeer en is ideaal voor natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers die graag even ontsnappen aan de drukte. Zonder animatie, zwembad of drukke horeca draait het hier om ruimte, comfort en volop genieten van het buitenleven.

Ruime kampeerplaatsen en MegaPods

Op Camping ’t Eind kampeer je op ruime staanplaatsen voor tenten, caravans, campers en vouwwagens. Je kiest zelf voor een open plek met uitzicht op de bosrand of juist een beschutte plaats met veel privacy. Alle kampeerplaatsen beschikken over een eigen water-, riool- en elektriciteitsaansluiting en sommige zijn voorzien van een verhard plateau. Wie extra comfort zoekt, kiest voor een kampeerplaats met privé sanitair, compleet met eigen douche, toilet en wastafel. Daarnaast zijn er ruime camperplaatsen, een duoplaats voor twee kampeermiddelen en sfeervolle MegaPods voor maximaal vier personen. Deze comfortabele trekkershutten beschikken over vaste bedden, een eigen toilet, een ingerichte kitchenette, verwarming en een veranda, waardoor je het kampeergevoel combineert met nét wat meer gemak.

Comfortabele voorzieningen in een rustige omgeving

Hoewel rust centraal staat, ontbreekt het niet aan praktische voorzieningen. De camping beschikt over twee verzorgde sanitairgebouwen, een wasserette, een mini-bieb met boeken, tijdschriften en spelletjes en een receptie waar je terechtkunt voor informatie over de omgeving. Kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin of een potje tafeltennis en jeu de boules spelen. Een bijzonder detail is de alpacaweide bij de entree, waar Perra, Mia en Iris nieuwsgierig bezoekers begroeten. Achter de boerderij scharrelen kippen rond en met een beetje geluk spot je tijdens je verblijf ook eekhoorns, konijnen en allerlei vogels.

Ontdek de Utrechtse Heuvelrug en de Gelderse Vallei

Camping ’t Eind is een uitstekende uitvalsbasis om de veelzijdige omgeving te verkennen. Vanaf de camping wandel je rechtstreeks de bossen van de Utrechtse Heuvelrug in, terwijl fietsknooppunt 20 direct naast de camping ligt. Mountainbikers kunnen zich uitleven op de bekende route over de Amerongse Berg, terwijl recreatieve fietsers genieten van afwisselende tochten langs bossen, heidevelden, boomgaarden en karakteristieke dorpen. Ook liefhebbers van cultuur komen aan hun trekken met uitstapjes naar Kasteel Amerongen, Huis Doorn en Slot Zeist. Gezinnen kunnen een dagje naar Ouwehands Dierenpark of het Nationaal Militair Museum, terwijl sfeervolle plaatsen als Amersfoort, Rhenen en Amerongen uitnodigen voor een gezellig terras of een middag winkelen.

Overige information van deze accommodatie

Vergelijk aanbieders van Camping ’t Eind

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Accommodaties Laagseizoen Verblijf
Kampeerplaats € 28,- Per nacht
MegaPod € 96,- Per nacht
Camping ’t Eind
Nederland Utrecht Overberg
Eindseweg 2, 3959 AV
Engels, Nederlands
1 april - 1 oktober

Contactformulier

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Blurred map of Europe