Alle foto's

Camping La Magaudie – rust, natuur en ruimte in de Corrèze

In een heuvelachtige omgeving in de Corrèze, op de grens met de Dordogne en de Lot, ligt Camping La Magaudie. Een kleine groene camping gerund door Nederlandse eigenaren. De camping biedt 30 ruime kampeerplaatsen, 4 comfortabele kampeerhutten en 2 sfeervolle gîtes. In het hoogseizoen is La Magaudie een ideale gezinscamping; in het voor- en naseizoen richt de camping zich op rustzoekers met een adults only-formule. De camping beschikt over een zwembad, een restaurant met terras, jeu-de-boulesbaan, bibliotheek en dagelijks vers brood.

Comfortabel verblijven in hut of gîte

Wie graag kampeert zonder eigen uitrusting kan terecht in een van de vier houten kampeerhutten. Deze zijn voorzien van een keuken, twee slaapkamers en een overdekte veranda. Het sanitairgebruik is gedeeld, maar de sfeer is authentiek en gemoedelijk. Voor nog iets meer comfort zijn er twee charmante gîtes, elk met privé sanitair en terras. De mini-gîte (25 m²) ligt in een oud bakkershuisje, terwijl de grotere maxi-gîte (50 m²) gevestigd is in de boerderij. Beide zijn sfeervol ingericht met behoud van originele details.

Natuur, zwemmen en verkennen

De directe omgeving van La Magaudie nodigt uit tot wandelen, fietsen en zwemmen. Op slechts 3 km ligt het Lac du Causse: een groot recreatiemeer met strand, schaduwrijke ligweides en volop watersportmogelijkheden. In het voor- en najaar zijn de wandelingen extra mooi dankzij bloeiende orchideeën, varens en de kans op het spotten van uilen, spechten of herten. Daarnaast zijn er talloze culturele en actieve uitstapjes mogelijk, naar bijvoorbeeld grotten, kastelen, klimbossen en markten. La Magaudie is daarmee een ideale uitvalsbasis voor natuurliefhebbers die het echte Frankrijk willen ervaren.

Overige information van deze accommodatie

Vergelijk aanbieders van Camping La Magaudie

Bekijk de vorige prijskolom
Bekijk de volgende prijskolom
Accommodaties Laagseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats € 25,50 € 33,50 Per nacht
Kampeerhut € 295,- € 595,- Per week
Mini-Gîte € 350,- € 595,- Per week
Maxi-Gîte € 475,- € 795,- Per week
Camping La Magaudie
Frankrijk Nouvelle-Aquitaine Chartrier-Ferrière
357 Rue de la Magaudie, 19600 Chartrier-Ferrière
Duits, Engels, Frans, Nederlands
eind april - begin oktober

Contactformulier

Laat een beoordeling achter

Door het delen van je review ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Blurred map of Europe